نامه وزارت

طی یک نظر آمده است که: "امروز صبح نامه ای درخصوص تامین اعتبار از سوی مجلس به وزارتخانه ارسال شده است . همچنین در نامه قید گردیده که طبق روال سال قبل با نیروهای بازرسی قرارداد بسته شود"!

همکاران غزیز، این موضوع در حال بررسی می باشد و تا کنون از سوی وزارتخانه پاسخی دریافت نشده است. به احتمال زیاد هم دریافت نخواهد شد.

مشکل کار ما در مجلس است، نه در وزارتخانه.

همکاران عزیز خواهشمند است که این دست نظرات را به صورت خصوصی برایم ارسال نمایید که اذهان سایرین مشوش نگردد.

خواهشمند است این مطلب را غیر موثق در نظر بگیرید. در غیر این صورت اعلام خواهیم نمود.

/ 108 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خرم آباد

با تشکر از گروه دیپلماسی بازرسی ما بچهای لرستان از تلاشهای شما قدردانی میکنیم و نیز از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

سلطان نقد

سلام میگن نان گران نشده مگر مردم فقط نان میخورن البته خدا خیرتون بده که اینو نگذاشتید گران بشه البته با کار این وزیر که پدربزرگ دولت لقب گرفته دل و دماغ کار هم نباید داشته باشید ولی شماها بسیجی هستید بسیجی هم برای دولت کار نمیکنه واسه رهبر و کشور و دل خودش کار میکنه اجرتون با خداست همون هم کمکتون میکنه مطمئن باشید ظلم ظالم 4 سال بیشتر دوام نداره.

بازرس اسلام آباد غرب

تلفن وپیام و اینجور چیزا رو ول کنید حضوری اجتماع بشه بهتره یکم جرات داشته باشیم

بازرس

یه آدم مسولی نیست به این وبلاگ سر بزنه و ببینه دم دقیقه پشت کامپیوتر هستیم و مدام دل نگرانیم. هرچند که واقعیت هست: آنکه دندان دهد نان دهد.

بازرس

آقای نماینده بازرسها خبر جدیدی ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازرس ضدحال خورده

نماینده محترم بازرسها، ضمن تشکر از اقدامتان، اگر تا چهارشنبه نتیجه ای نگرفتین از طریق همین وبلاگ اعلام نمایین تا روز یک شنبه درب مجلس تجمع کنیم.اونجا تمام نماینده های با تعصب و خوش قول!!!! رو می بینیم و باهشون حرف میزنیم. تنها راهش همین هست.

بازرس اسلام آباد غرب

ان شاله همه با هم

غرب کشور

استعفا در وزارت صنعت و تجارت پس از استعفای یزدان سیف از مدیرکلی تامین و توزیع کالای وزارت صنعت و تجارت، دوست حسینی نیز از قائم مقامی وزیر استعفا داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از ایسنا، در این باره یک مقام مسوول در وزارت صنعت و تجارت اظهار کرد: دو هفته پیش دکتر دوست حسینی استعفای خود را تقدیم وزیر کرد و از آن زمان تاکنون در سمت خود فعالیت ندارد. به گفته وی پیش از این نیز یزدان سیف، مدیرکل تامین و توزیع کالای وزارت صنعت و تجارت استعفای خود را تقدیم وزیر کرده و اصغر فغفوری جانشین وی شده بود. دوست حسینی پیش از این نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران بود که با منصوب شدنش در سمت قائم مقامی وزیر از دبیر کلی اتاق تهران نیز استعفا داده بود. دلیل این استعفاها هنوز مشخص نیست. منبع: http://khabarfarsi.com/ext/9055860

فارس

دوستان عزیز مطلع شدیم یکی از نیروهای بازرسی استان فارس شیراز دوچار سکته شده است از خدا برای ایشان طلب شفا’می کنیم (خدا از سر باعث وبانی این اتفاق نگذرد

تهران استان تهران

به نام خدا ما بازرسان تهران برای شفای این عزیز و همکارمان شفای عاجل از درگاه خداوند را مسئلت داریم (انشالله خداوند باعث و بانی این اتفاقات را جواب میده حتما ) (همکار گرامی شیراز ما رو از حال این همکار در روزای اینده جویا کنید )