ابلاغ قانون به دولت

بسمه تعالی

پس از موافقت شورای نگهبان با "طرح اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار کالا" در تاریخ 1393/4/4 قانون فوق توسط نامه شماره 454/23260 مورخ 1393/4/9 از مجلس شورای اسلامی به هیات محترم دولت ابلاغ گردید.

=========================================

متن ابلاغ به شرح ذیل می باشد:

 

 

قانون اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار کالا.

ماده واحده: به وزارت صنعت، معدن و تجارت اجازه داده می شود در سال 1393 در سقف بازرسان بکارگیری شده در سال 1392 با تامین اعتبار از ردیف 550000/17 قانون بودجه سال 1393 کل کشور جهت اجرای طرح بازرسی کالا و خدمات بدون هزینه جدید اقدام نمایند.

قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ 1393/3/26 مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ 1393/4/4 به تایید شورای نگهبان رسید.

 

علی لاریجانی        

==================================================

پس از ابلاغ، قانون فوق الذکر جهت اتخاذ تصمیم در نحوه اجرای آن، توسط دکتر حسن روحانی به مجید انصاری معاون پارلمانی ریاست جمهوری ارجاع داده شده بود.

==================================================

پس از اتخاذ تصمیم، قانون اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار کالا در روز چهارشنبه مورخ 1393/4/18 به وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ گردید.


از این پس باید منتظر ابلاع دستور عقد قرارداد کار معین از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به سازمانهای مطبوع باشیم.

 

و من الله توفیق        

/ 5 نظر / 30 بازدید
بهزاد

هسه هسه حق ودسه

3007بازرس

خبری شده زودتر به روز رسانی کنید لطفا....جمع پرداختی مثل سال قبل هست یا بند سایر به اون اضافه میشه وپرداختی مثل سایر کارکنان قرارداد معین کار اداره به بالای 1200000میلون میره...لطفا شفاف سازی کنید

3007بازرس

قراردادمون خیلی ساده و بی پشتوانه هستش....حتی مثل قراردادهای اداره که کار معین هستند نیست...مثلا ما در اداره داریم...فوق دیپلم هست وبالای 1200 میگیره...ولی الان همون فوق دیپلم با این قرارداد ما 800 تومن به زور میگیره....ولی چطور هر دو قرارداد معین هستند.....دلیل کجاست؟؟؟ اونا بند سایر دارند ولی ما نداریم.....فکر کنم دلیل اختلاف اینه.......................

3007بازرس

در راستای سؤال نماینده اصفهان از نعمت زاده نمایندگان از پاسخ وزیر قانع نشده و وی کارت زردی از مجلس گرفت

یه همکار

با سلام آخرین پست در 19 بوده است و ما منتظر خبر جدیدتر هستیم آیا هنوز به سازمانها ابلاغ نشده است؟ دوماه حقوق علی الحساب 600هزار تومن و دوماه هم بدون حقوق الان 4ماه از سال گذشته و هنوز از قراداد ومبلغ قراداد خبری نیست آیا نوع قرارداد شبیه قرارداد بقیه کارمند سازمان خواهد بود یا اینکه باز ...