رویدادهای صحن علنی مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه مورخ 1393/3/27

به گزارش سایت رسمی مجلس شورای اسلامی دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه مورخ 1393/3/27 به شرح ذیل می باشد:


1) ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درمورد: طرح جامع کاداستر کشور (دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفت).

----------

2) استفساریه بند 16 قانون بودجه.

----------

3) سؤال آقایان نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان  ارومیه و تهران، ری‌، شمیرانات و اسلامشهر از وزیر  نفت.

----------

4) گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد: طرح دوفوریتی اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار (اعاده شده از شورای نگهبان) - (دراجرای ماده 104 آئین‌نامه داخلی با اولویت در دستور قرار گرفت).

----------

5) گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل (44) قانون اساسی درمورد: طرح اصلاح مواد (1) ، (6) و (7) قانون اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی (اعاده شده از شورای  نگهبان).

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران عزیز و محترم.

همانطورکه در خبر فوق الذکر اشاره گردید، پس از پیگیریهای مخلصانه سرباز ولایت، نماینده محترم مردم شریف تهران، دکتر علیرضا محجوب مبنی بر جمع آوری 55 امضاء از نمایندگان محترم برای درخواست رسیدگی خارج از نوبت طرح بازرسان در صحن علنی مجلس در روز سه شنبه مورخ 1393/3/27 و نیز حمایت جانانه نمایندگان شریف ملت از وی، طرح مذکور که از سوی شورای محترم نگهبان به دلیل وجود چند ابهام اعاده شده بود، مورد بررسی قرار گرفت و با اکثریت قاطع به تصویب وکلای ملت رسید. مرحله بعدی کار فرستادن طرح تصویب شده به شورای محترم نگهبان جهت تایید می باشد.

/ 0 نظر / 25 بازدید