خروجی جلسه تحلیل تیم دیپلماسی.

همکاران عزیز در نظر داشته باشید که تیم دیپلماسی استفساریه ای تنظیم و پس از گرفتن امضاء رؤسای کمیسیون های مربوطه، به خدمت ریاست محترم مجلس تسلیم نمود.

جناب دکتر لاریجانی، طی پاراف استفساریه مذکور، بررسی موضوع را به هیات تطبیق واگذار نموده بودند.

از رأی صادر شده (بررسی این پرونده در صلاحیت هیات بررسی و تطبیق نمیباشد!) می توان این استنباط را نمود که هیات تطبیق، بررسی موضوع را دوباره به خود مقام ریاست بازگردانده است.

از این رو تیم دیپلماسی بازرسان سراسر کشور در پی رایزنی مستقیم با ریاست محترم مجلس جهت پیگیری موضوع تا حصول نتیجه می باشد.

به واقع می توان گفت: التماس دعا...

/ 18 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گیلان

هیئت تطبیق وقتی صلاحیت نداره چطور بر اساس ماده 32 مصوبه تبدیل وضعیت ما رو خلاف قانون اعلام کرد. میتوان اینطور یرداشت کرد که بر اساس رای جدید هیئت تطبیق میتونیم قرارداد معین بشیم.

امید

سلام به بازرسان بی ادعا خدا میدونه که ما توی این چند سال که در این شغل فعال هستیم با چه خفت هایی روبروی بودیم تازه بعد از سه سال شرکتی بودن داشتیم راحت میشدیم مثل اینکه فقط توی ایران ما بودیم که باید قربانی لغو طرح مهر آفرین بشیم در صورتی که ما با طرح مهر آفرین نیومدیم که با لغو این طرح از سوی رئیس محترم مجلس بخواهیم بریم آخه ما در ابتدای سال 91 قراراداد مستقیم با سازمان بستیم با توجه به اینکه ما تبدیل وضعیت شدیم نه استخدام چون ما از سال 87 در بدنه دولت بودیم ولی طرح مهر آفرین در انتهای سال 91 توسط دولت قبل مصوب شد و شروع به استخدام کرده اند من نمیدونم که در وزارت صنعت منافع چه اشخاصی در خطر بوده که با لغو طرحی که اصلا به ما ربطی نداشته بنا را به شرکتی نمودن بچه های بازرس بسیجی که مخلصانه و مفلصانه فقط و فقط کار کرده اند تور به خدا اون کسانی که چشم بسته این طرح را دارند اجرا میکنند یه سری به آمار و کارامدی این بازرسان بزنند بد نیست شاید بعدا عذاب وجدان براشون به وجود نیاد با تشکر از تمام کسانی که با تمام وجود دارند برای بچه های بازرس زحمت میکشند دوستان روزی را خدا میده نه بنده اش امید داشته باشید

تهران

با سلام و تشكر از زحمات دوستان. با توجه به فراگير شدن اين وبلاگ اگر ضرورتي جهت حضور دوستان در مجلس مي‌باشد از اين طريق اطلاع‌رساني كنيد تا انشاءالله با حضور همه همكاران بازرس و حمايت همه جانبه بتوانيم به حق خود برسيم.

کرج

سلام.از اونجاکه رییس جمهور سمنانیه از بچه های سمنان میخواهیم یک جوری موضوع را مستقیم یا از طریق آشنایان با آقای روحانی مطرح کنند

تهران

دمه شما گرم

همکاران کرج

سلا م لطفا همگى باهم متحد باشىن و براى اىنکه اٽر بخشى اعتراضمان بىشتر بشه باىد همه هماهنگ عمل کنىم .م

مرکزی-اراک

با ذسلام و خسته نباشی خدمت تیم مذاکره کننده.توکل بر خدا پیش روید ما هم دعا میکنیم.

مرکزی-اراک

به امید روزی که بندهای خدا رو زمین خدای نکنند

بازرس

با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم.کمسیون تطبیق اعلام نموده که قانون عطف به ماسبق نمی شود این جمله فقط مربوط به بازرسانه؟تو خود قانون 4 شرط قرارداد حجمی وجود داره که هیچکدومش شامل ما نمیشه.چطوری اینا مارو می خواند قرارداد حجمی کنند؟

علی

هرچي خدا بخواد همون ميشه .