تقدیر و تشکر از وکلای ملت

با عرض سلام به خدمت همکاران عزیز؛

 

ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت عید نورانی فطر و آرزوی مقبولیت طاعات شما عزیزان به درگاه خدای بزرگ، به رسم «لم یشکر المخلوق - لم یشکر الخالق» جهت سپاسگزاری از نمایندگان عزیز مجلس شورای اسلامی که واقعا پدرانه پیگیر موضوع اشتغال بازرسان بودند، تقدیر نامه ای یکسان تهیه شده است.

 

همکاران عزیز، لازم و ضروری است که این تقدیر نامه را بر روی کاغذ A4 بسیار شکیل (که می توانید آن را از لوازم التحریر های مطرح شهرتان، تهیه فرمایید.) چاپ نموده و پس از قاب کردن، چند نفر از بازرسان همراه با دسته گل و شیرینی آن را به نماینده محترمتان تقدیم نمایند.

 

در نظر داشته باشید که اگر دلسوزی این عزیزان نبود، در حال حاضر جزء نیروهای شرکتی بودیم! لذا خواهشمند است در انجام این مهم، کمال سلیقه را به خرج دهید.

 

 

همکاران عزیز توجه داشته باشید که هم فایل Word  و هم فایل PDF به انضمام فونت نستعلیق را برای استفاده شما عزیزان بر روی وبلاگ قرارداده ایم. لازم به ذکر است که:

 

1) قبل از باز کردن فایل Word، لازم است که فایل های Iran.Nastaligh.Font_2.0_Beta.exe و Iran.Nastaligh.Font_1.0.exe را پس از دانلود از وبلاگ، کپی کرده و در مسیر «C:\Windows\Fonts» پیست نمایند. (بسیار مهم!)

 

--------------------

 

2) پس از انجام مرحله فوق، فایل «Acknowledgement.docx» را باز کرده و فقط نام نماینده محترم خود را در خط پنجم، پس از جمله «جناب آقای» تایپ نمایید.

 

--------------------

 

3) با توجه به یکدست بودن تقدیر نامه ها، از تغییر آن جدا خود داری فرمایید.

 

دانلود فایل Acknowledgement.pdf

 

دانلود فایل Acknowledgement.docx

 

/ 0 نظر / 36 بازدید