نظر شورای نگهبان

بسمه تعالی

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران عزیز و ولایی و نیز خانواده های محترم و صبورشان که 97 روز سخت را با استرس فراوان سپری نمودند، اعلام می داریم که نظر شورای محترم نگهبان راجع به "طرح اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار کالا" به شرح ذیل می باشد:

 

طرح اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار در جلسه روز چهار شنبه مورخ 4/4/1393 شورای نگهبان قانون اساسی مطرح و پس از بحث و بررسی مورد تأیید قرار گرفت.

سیامک ره پیک، عضو حقوقدان شورای نگهبان در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر در این باره اعلام کرد: این طرح پیشتر در شورای نگهبان مطرح شده بود که به دلیل اشکالاتی من جمله مغایرت با اصل 75 قانون اساسی و به ویژه بار مالی به مجلس بازگردانده شد. مجلس شورای اسلامی نیز تغییراتی در مصوبه پیشین ایجاد کرد که با توجه به این تغییرات، شورای نگهبان این مصوبه مجلس را مغایر با احکام شرع و قانون اساسی ندانست.

بر اساس این مصوبه، به وزارت صنعت، معدن و تجارت اجازه داده شد تعدادی بازرس در سقف سال 92 و بر اساس ردیفی که برای بودجه امسال تعیین شده است بدون ایجاد هزینه جدید بکار گرفته شوند.

 

 

 

 

خداوند منان را بی نهایت سپاسگزاریم که به لطف خودش و نظر ائمه اطهار (علیهما السلام) توانستیم توسط این وبلاگ که در این مدت پل ارتباطی بین تیم دیپلماسی و سایر همکاران بود، خبر مسرت بخش انعقاد قرارداد کار معین را به شما عزیزان اطلاع دهیم.

 

سوره مبارکه فصلت:

إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ﴿۳۰﴾


به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است! سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد شما را به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!»

 

التماس دعا...

/ 0 نظر / 37 بازدید