مناقصه تا شنبه هفته آینده متوقف شد.

در جلسه کمسیون صنایع مجلس شورای اسلامی که روز یک شنبه مورخ 1393/2/14 برگزار گردید، پس از تذکر آقایان رحمانی و قاضی پور به وزیر در کمسیون مذکور مبنی مرتفع نمودن مشکل بازرسان شریف، با این عنوان که " آقای نعمت زاده، شما قرار بود برای بازرسان لایحه دوفوریتی بیاورید! نه تنها این کار را نکرده اید بلکه اقدام به برگزاری مناقصه و چاپ آگهی در روزنامه کثیر الانتشار نموده اید! چرا به موضوع بازرسان رسیدگی نمی کنید؟؟؟"

پس از این اخطارها، طی تماس تلفنی آقای وزیر در همان جلسه با معاون خود آقای یزدانی، دستور دادند مناقصه متوقف و این دستور بصورت مکتوب به آقای تقوی ریاست سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان ارجاع داده شود.

اما متاسفانه آقای یزدانی تنها اقدام به تاخیر مناقصه تا روز شنبه مورخ 1393/2/20 نمودند!

طی تماس تلفنی معاونت بازرسی یکی از استانها با آقای تقوی، صحت مطالب فوق تایید گردید.

 

تحلیل خبر:

با توجه به دستور صریح مقام عالی وزارت در جمع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به آقای یزدانی، این استنباط را می توان داشت که:

1: آقای نعمت زاده، تنها برای برون رفت از فشار نمایندگان پیغام تاخیر روند مناقصه (به صورت کدینگ گفتاری که امری رایج بین یک مقام مسئول و مدیرانش می باشد!!!) را به آقای یزدانی دادند.

2: مهندس علی یزدانی، معاونت محترم تامین نیروی انسانی وزارت، اصرار بر شرکتی شدن این نیروهای بسیجی دارند!!!!!

/ 9 نظر / 29 بازدید
تبریز

جناب آقای وزیر محترم و برخی افراد زیرمجموعه ایشان جزو تاجرانی هستند که با وجود نیروهای بازرسی به راحتی نمیتوانند خون مردم را تو شیشه کنند!!! چرا که این بازرسان بودند که برای شرکت های متخلف این تجار یا برای شرکت های افراد سودجویی که از نزدیکان ایشان میباشند، جریمه های کلان نوشته اند!!! اینان افراد بی وجدانی هستند که برای رسیدن به اهداف شوم خود، میخواهند با زندگی 3500 نفر بازرس بازی کرده و بعد از شرکتی شدن به راحتی کنار بگذارند!!! خدا یار و همراه تیم دیپلماسی و تمامی بازرسان باشد و نیرن این بی وجدان ها را به خودشان برگرداند!!! ان شاالله

بازرس

از آقای رحمانی و آقای قاضی پور کمال تشکر را داریم که از بازرسان حمایت می کنند

بازرس

از آقای رحمانی و آقای قاضی پور کمال تشکر را داریم که از بازرسان حمایت می کنند

از آقایان رحمانی و قاضی پور و سایر نمایندگانی که از ما حمایت میکنند کمال تشکر را داریم

احمدپور

آقای یزدانی لطفا خودتان را یک ساعت جای ما بگذارید

بازرس

نمی دونم این جور آدما چرا همش دارن ادای مسلمونا رو در میارن اینا که از یزید هم که بدتر هستن

بازرس

از تمامي اعضاي تيم ديپلماسي كمال تشكررا داريم

بازرسان سازمان صنعت ومعدن استان آشرقی تبریز

آقای یزدانی اگر پسر شما توی سازمان صنعت معدن وتجارت کار معین بودند آیا فبول تبدیل به شرکتی انجام میدادید. قضاوت با شماست .

بازرسان سازمان صنعت ومعدن استان آشرقی تبریز

جناب آقای مهندس علی یزدانی اگر پسر شما توی سازمان صنعت معدن وتجارت کار معین بودند آیا فبول تبدیل به شرکتی انجام میدادید. قضاوت با شماست .