جدیدترین اقدام

تیم دیپلماسی بازرسان سراسر کشور، طی پیگیریهای خود امروز، شنبه مورخ 1393/2/13 به مجلس رفته و پس از پیگیریهای لازم از طریق دکتر محجوب، نماینده پیگیر و مجد موضوع مورد درخواست بازرسان در مجلس، مقرر گردید بر طبق برنامه، فردا یکشنیه مورخ 1393/2/14 دکتر محجوب و تیم دیپلماسی همراه با نمایندگان درخواست های مکتوب را به ریاست محترم مجلس، جناب آقای دکتر لاریجانی تقدیم و درخواست بازرسان را مجدانه پیگیری نمایند.

/ 20 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تبریز

به امید پیروزی تیم دیپلماسی و روسیاهی افرادی که ظالمان و استعمارگران نیروی تحصیل کرده و خدمتگذار و مدافعان حقوق مردم هستند. به راستی که ضرباتی که افراد خود فروخته ای چون یزدانی و دیگران به کشور و مردم وارد میکنند بد تر از ضرباتی است که دشمنان کشور و مردم قصد وارد کردن آن را دارند! دشمنان خارجی برنامه ریزی علیه مردم و کشور میکنند و افرادی مانند یزدانی در داخل کشور برنامه ریزی برای تحقق اهداف دشمنان میکنند.!!!

کردستان

موفق باشید.....

بازرس دلشکسته

امید غریبان تنها کجایی چراغ سر قبر زهرا کجایی یا مهدی ادرکنی

تهران

اخه این بازرس های قدیمی که کار نمی کنن نه مدرک دارن نه سواد فقط ادعا دارن همه کارها رو تو تموم ادارات ما انجام میدیم اونا پزشو میدن هیچ حرف منطقی رو هم که قبول نمی کنن

یزد

جناب آقای مهندس دکتر همه چی تمام آقای یزدانی این دنیا دار مکافته و فردا باید همه تو یک متر جا بخوابن چه منی که امثال شماهما دارین بهمون ظلم میکنین چه شماهایی که خیلی بزرگوارانه دارین خیانت میکنین. آرامش واسه خونواده و آیندمون نذاشتی انشالله خدا عوضشو بهت برگردونه. این مملکت اسلامی قرآنی و خداییه بترس از لحظه ای که آه هزاران نفر قراره بگیرتت هیچوقت واسه خوبی کردن دیر نیست

خبر

تذکر قاضی‌پور به 4 وزیر کابینه » سرویس: سياسي - مجلس کد خبر: 93021409254 یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۴ نماینده مردم ارومیه به وزرای آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، صنعت،‌معدن و تجارت وتعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نادر قاضی‌پور در تذکری از رییس جمهور و وزیر نیرو خواست تا برای احیای دریاچه ها و تالاب‌های کشور مسوولانه برخورد کنند. نماینده مردم ارومیه خواستار احیای دریاچه ارومیه شد. این عضو کمیسیون صنایع و معادن از وزیر آموزش و پرورش خواست تا نسبت به استخدام نیروهای شرکتی و آموزشیاران پیش دبستانی اقدام کند. وی خواستار اجرای قانون ناظران و بازرسان گندم توسط وزارت جهاد کشاورزی شد. قاضی‌پور خطاب به وزیر صنعت‌،معدن و تجارت خواستار تجدید نظر در اخراج 3500 نفر از نیروی کار شد و افزود: این افراد هم اکنون جلوی مجلس تجمع کرده‌اند، آقای نعمت‌زاده اجازه دهید تا دستور رییس مجلس کمیسیون تلفیق عملی شود بعد این افراد را اخراج کنید. نماینده مردم ارومیه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا مربیان سازمان‌های آموزش فنی و حرفه‌ای را تبدیل وضعیت کند.

زنجان

باسلام . سوال اساسی اینجاست اگه قراره همه قراردادیها به شرکتی تبدیل وضعیت بشن چرا فقط دست گذاشتن رو بازرسای بدبخت. با شمام آقای یزدانی...... .

تهران

اقایان کمیه با این وضعیت کارمون درست نمیشه مورخ 20/2/93 به تمام همکاران سراسر کشوراطلاع رسانی شود که تعطیل می باشد

شفیعی

با سلام و درود بی پایان.نتیجه تحصن دیروز چی شد؟

یلدا

وزارت صنعت خر تو خره وزیر هم خوابه