حضور

خداوند در آیاتی از جمله ۷۵ سوره نساء و ۲۲۷ سوره شعراء و نیز ۳۸ و ۳۹ سوره شوری از مظلومان می خواهد که هنگام وقوع ظلم، دیگران را به یاری خویش بخوانند.

 

خداوند در آیاتی از جمله ۴۱ سوره نحل، شکست مظلومان را در مبارزه با ظالمان، عین پیروزی بر می شمارد و برای آنان پاداش مضاعف در آخرت قرار می دهد.

 

براساس آموزه های الهی، انسان ها همان گونه که باید عدالت خواه و ستم ستیز باشند، باید در شرایطی که به ایشان ستم روا می شود دست بر روی دست نگذارند بلکه به مقابله با ستم و ستمگران برخیزند. به این معنا که ستم ستیزی به عنوان امری واجب بر شخص ستم شده و افراد جامعه است. هیچ کس نمی تواند به سبب این که در معرض ستم است و یا به وی ستم می شود، نسبت به ستم و ستمگران واکنش نشان ندهد و ستم پذیر باشد؛ چرا که ستم پذیری، خود گناهی نابخشودنی است.

غیور مردان نظام بازرسی وزارتخانه صنعت،معدن و تجارت،

ای کسانی که به جرم بسیجی بودن، در حال درو شدن هستیت!!!

تیم دیپلماسی به موضوع تبدیل وضعیت بازرسان از منظر شرعی می نگرد!

عنایت داشته باشید که:

موضوع این است، در حال حاضر دارد ظالم قدرت را در دست دارد و با تمام توان دارد ظلم میکند!

به عنوان انسان مسلمان، تکلیف داریم در مقابل ظلم بپا خیزیم، حال آنکه این ظلم مستقیما به خود ما وارد شده است! و نه تنها خودمان، بلکه خانواده هایمان را نیز درگیر کرده است!!!

انشا الله در روز تحصن، تمامی شما آزاد مردان را زیارت خواهیم کرد.

/ 21 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بازرس

تا دیروز درد ما مقابله با گرانفروشان و محتکران بود... حال درد ما فرار از نیش خند همین گرانفروشان و.....

بازرس کرج

طی یزدانی اگر ما نیروها رو شرکتی کنی چقدر کاسبی ! بابا بگو هرچقدر میشه ما 3500 نفر جمع میکنیم خدمت جنابعالی عرضه میکنیم به نظرت با کاری که دارید انجام میدهید شبیه سر بریدن مسلمانان توسط تکفیریهای سوریه نشدید اگه سر سوزن شیعه مولای بزرگمان علی بودی باید تا به حال از شدت شرمندگی جان سپرده بودید

بازرس کرج

دوستان عزیز لطفا با دفتر آقای یزدانی تماس بگیرید و ایشان را از عواقب کارشان با خبر سازید یاد سخنان امام حسین در روز عاشورا افتادم که خطاب به لشگر یزیدیان فرمودند به دلیل اینکه شکمان شما آنقدر از حرام پر شده اینک سخنان من بر شما وارد نیست.

محمد

تشکر از اطلاع رسانی شما همکاران عزیز.انشااله که درست میشه. یا ابوالفضل العباس (ع) مددی

کردستان

تا دیروز درد ما مقابله با گرانفروشان و محتکران وکم فروشان وتنگ نظران وسود جویان بود... حال درد ما فرار از نیش خند همین افراد است و.....

بازرس دلشکسته

امید غریبان تنها کجایی چراغ سر قبر زهرا کجایی یا مهدی ادرکنی

کردستان

ما هم می آییم

تهران استان تهران

به نام خدا دست شما درد نکنه بچه های تبریز شما که گفتید ما میایم چرا نیامدید .