آگهی مناقصه

همکاران عزیز در نظر داشته باشید که آگهی مناقصه مورخ 1393/2/8 انتشار یافته و تا تاریخ 1393/2/18 ادامه میابد.

این بدیم معنی است که ما دست کم 10 روز زمان برای پیگیری موضوع از سوی ریاست مجلس داریم.

مطمئن باشید و کوچکترین ذره ای شک نکنید که تیم دیپلماسی، به نمایندگی از تمام 3200 بازرس پر افتخار وزارت صنعت، معدن و تجارت، به این راحتی از پا نمی افتد و حتی یک لحضه هم دست از کار نمی کشد.

وظیفه ی ما تلاش است بقیش دست خدا...

توکلت علی الله...

/ 106 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خراسان

دیگه تموم شد آیا رسما بدبخت شدیم این آگهی مناقصه چیه پس ؟ دیگه باید به چی امید داشته باشیم این دولت که کلید میزنه درها رو قفل میکنه

فارس

درود بر نمایندگان خود در دیار پایتخت . آیا رونوشت نامه های که نوشته می شود به بیت رهبری هم اعلام می شود ؟ اگر نامه ای مستقیما به بیت رهبری هم نوشته شود نیز بی تاثیر نیست .

بازرس

خدایا خودت کمک کن

تهران

دوست عزیز اگه تو جای تیم دیژلماسی بودی این طور صحبت می کردی؟ ژس تفرقه ننداز بذار همه کنار هم باشن.

تهران

کیبورد من خراب. شرمنده چند تا حرف جا بجا شد

احمد

تفرقه ننداز

ایلام

سلام خسته نباشید دست حق با شماست ما هم پشتیبان شماهستیم

اهواز

با سلام و خسته نباشی به طور کلی اگر بخواهیم دست کم حساب کنیم که هر بازرس در ماه با توجه به تخلفات صنوف تقریبا 3میلیون تومان جریمه به خزانه دولت ریخته میشود واگر این مبلغ را در 3500 نفر در سرار کشور جمع ببندیم متوجه خواهید شد که مبلغ بسیار بالایی به خزانه دولت انتقال داده میشود که این میتواند بسیار گره گشا برای دولت باشد. با توجه به این که هر بازرس حقوق پایه 480 هزار تومان دریافت میکند نسبت به درآمد زدایی برای دولت بسیار ناچیز است . همه بازرسان به امید پیشرفت درآینده و تامیین امنیت شغلی خود امیدوار بودند که با این تغییرات در روحیه بازرسان تاثیر عمیقی خواهد گذاشت

خدا خیرتون بده

همکاران یزد

ضمن تشکر و خسته نباشید خدمت تیم دیپلماسی.اگر نمیتونیم در کنار شما باشیم مطمین باشید دعای خیرمون بدرقه شما و خنواده هاتون هست..خسته نباشید.اجرکم عندا..