پاسخ مهندس نعمت زاده

روز دوشنبه مورخ 93/2/22 دکتر تقوی ریاست محترم سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان طی نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت پرداخت حقوق علی الحساب دو ماهه بازرسان از وزیر محترم درخواست راهکار نمودند.

در پاسخ مهندس نعمت زاده ضمن توبیخ آقای تقوی ریاست سازمان حمایت و آقای یزدانی معاون تأمین نیروی انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت به دلیل اهمال کاری در برگزاری مناقصه و عقد قرارداد با شرکت تأمین نیروی انسانی در اسفند ماه سال 92 و فرسایشی شدن موضوع در پی این اهمال کاری دستور دادند که سریعا نسبت به انتخاب پیمانکار اقدام گردد و  هر زمان مجوز استخدام نیروها از سوی مجلس صادر گردید این قرارداد کان لم یکن تلقی می گردد.

تحلیل:

ایشان جهت برون رفت از فشار وارده از سوی دولت، مجلس، مراجع تقلید و بازرسان به جای ارائه لایحه دو فوریتی به مجلس (با علم به موافقت کامل مجلس!) اعلام کردند که در نسخه قرارداد درج گردد که هرزمان مجوز استخدام نیروها از سوی مجلس صادر گردید این قرارداد کان لم یکن تلقی می گردد.

از این رو کلیه بازرسان وظیفه دارند ضمن فشار مضاعف به نمایندگان از امضاء هرگونه کاغذ اعمم از قرارداد یا غیر قرارداد اجتناب نمایید.

گروه دیپلماسی به زمان نیاز دارد.

/ 15 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بازرس

پس این اگهی مناقصه چییییییییه؟؟؟؟؟؟؟ بخدا ماکه از غصه دق کردیممم خبر اآآآآآآآآآآخر چییی شد؟؟؟؟؟؟؟

بازرس

[گریه] امروز به همه استانها نامه اومده رسما شرکتی شدیم رفت دیگه کی قراره درست بشه، آقای دکتر لاریجانی نمیبینن این وضعیت رو پس کی قراره جواب بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب هیئت تطبیق چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوان فرسایشی کنن همه خسته بشن بابا[ناراحت]

بازرس

هیئت محترم دیپلماسی در مقابل فشار رئیس سازمان چکار میشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا یه کاری کنین [ناراحت][گریه][ناراحت][گریه]

بازرس

ای کاش ما هم وزیری مثل آموزش وپرورش - آموزش عالی - بهداشت داشتیم که این قدر دلسوز نیروهای خود هستند و هروز دم از نبودن نیرو در وزارتخانه های خود می زنند و چه برسه به اینکه همه آنها را رسمی می کنند و دنبال افزایش حقوقشان هستند که کمتر از یک میلیون تومان در ماه نیست و کارشان مثل بازرسان کار برخوردی نیست و نه مثل کار سخت بازرسان مظلومی که با وجود گذاشتن جانشان و آبرویشان اون حقوق کم 600هزارتومان در ماه که حتی این حقوق کم هم شده تا هفت ماه بهمان پرداخت نشده دیگه نمی توانم به گذشته برگردم و این بی تدبیری مسئولین سازمانم را نمی توانم تحمل کنم چرا که آب از سرم گذشته و از جانم هم گذشتم و دیگه تحمل ندارم چرا که بی آبرویی - بی پولی - همه کاری کردن (نداشتن شرح وظایف ) دخالت مسئولینمان جهت برخورد یا عدم برخورد با متخلفی مغایر قانون نظام صنفی (منظورم قانون شخصی مسئولینمان است ) خسته شده ام و تا زمانی که کار حل نشده پیگیر هستم .

تبریز

با سلام و احترام خدمت همکاران محترم میرساند از آنجایی که وزیر در دستور خود اعلام برگزاری مناقصه محدود را داده و مطابق قانون برای برای مناقصات محدود نیازی به درج آگهی نمیباشد، طبق اطلاعات رسیده وزیر دستور شفاهی به روسای سازمان ها اعلام کرده که از شرکت نگار نصر در هر استان خواسته شود جهت عقد قرارداد به سازمان ها مراجعه نمایند. در استان ما هم همین دستور وزیر اجرا شده و مقرر گردیده نیروها را به صورت حجمی و قرارداد سه ماهه به شرکت نگار نصر واگذار کنند، یعنی بنده و شما قرار نیست قراردادی را امضاء کنیم که تصمیم به عدم امضاء قرارداد بگیریم. قرارداد با شرکت پیمانکاری به صورت حجمی و بر اساس تعداد x ایکس بازرسی در سه ماه منعقد خواهد شد. وزیر محترم ما که از هوش بالایی برخوردار می باشدو از این طریق یکی از میلیاردرهای کشور شده، تصمیم گرفته که از این طریق و به راحتی سر همه ما، نمایندگان مجلس و کلیه پیگیری کنندگان موضوع را شیره مالیده و به اهداف خود برسد.

تبریز - ادامه مطلب قبلی

"خواهش بنده این است که امروز و فردا را از طریق نمایندگان محترم مجلس پیگیر موضوع شده و شنبه یا یکشنبه طی هماهنگی درست و برنامه ریزی شده، همه همکاران به همراه خانواده هایشان بسیجی وار در تهران حاضر شویم تا این وزیر هوشمند ما ببیند چگونه میخواهد این امر حاکمیتی را به بخش خصوصی واگذار نموده و چنین ظلمی را به ما روا دارد. ببینیم وزیر محترم میتواند پاسخگوی این همه همکاران و خانواده هایشان که در صورت برنامه ریزی صحیح و حضور حداقل 10 هزار نفری خواهد شد، باشد!!!؟ پرداخت حقوق مارا بهانه ای برای واگذاری به شرکت خصوصی و فرار از فشارها قرارداده اند. همکاران محترم حواسشان را جمع کنند که ابتدا قرارداد با شرکت پیمانکاری به صورت سه ماهه و بعداً ادامه دار خواهد بود!!! این بار همت جمعی را میطلبد تا موضوع را حل کرده و زحمت های تیم دیپلماسی را به نتیجه برسانیم. همه مشکل داریم ولی خواهش میکنم به خاطر زودتر گرفتن حقوق کوتاه نیایید و همکارانی را که کم آورده اند را راهنمایی کنید!!!

بازرس

آقای وزیر شما برعکس وزارتخانه های دیگه به جای طرفداری از نیرو به دنبال اخراج نیروهایی ،وباید اطرافیان و... دلسوز ما باشن وبه خاطر بازرسان شما از شما خواهش کنن

با سلام خدمت بازرسان خدوم و تیم دیپلماسی؛ به استحضار می رساند که روز چهارشنبه 25/02/1393، سازمان حمایت پیرو دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهانه پرداخت حقوق، دستور دادند که هر چه سریعتر طی دو سه روز آتی در خصوص انتخاب پیمانکار و عقد قرارداد با شرکت مورد نظر، اقدام لازم را انجام دهند دوستان پرداخت حقوق بهانه ای است بر اینکه هر چه سریعتر شما را شرکتی کنند خواهشمند است در این خصوص اقدام لازم را اقدام فرمایید به امید کمک آقا امام زمان (عج) خواهشمند است مواظب این نیرنگ باشید. یا علی

مجید از آذزبایجان شرقی

نتیجه دیدار با آقای نوبخت چی شد؟؟؟

بازرس

نامه شو دیدم رومیز معاون سازمان درسته.....