اعلام نظر شورای نگهبان

شورای نگهبان نظر خود را در مورد طرح دوفوریتی اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار اعلام کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، طرح دوفوریتی اجازه به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای انعقاد قرارداد کار معین با بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار مصوب جلسه مورخ چهارم خرداد ماه یکهزار و سیصد و نود و سه مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نظر این شورا به شرح زیر اعلام می‌گردد:

- ماده واحده از این حیث که تاریخ و مدت تمدید را مشخص ننموده و همچنین معلوم نیست که برای ردیف مرقوم محل مصرف دیگری در نظر گرفته شده یا خیر؟ و اینکه چه مبلغ از این ردیف باقی است و آیا مبلغ باقی‌مانده کفایت هزینه پیش‌بینی را می‌نماید یا خیر؟ ابهام دارد، پس از رفع ابهام اظهارنظر خواهد شد.

/ 14 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بدون شرح

سلام ديگه خسته شدم بخدا بريدم

بازرس

هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري ميرسد اینا تا مارو نکشن دست بردار نیستند

كرمانشاه

ايرادشون به نظر من كاملا بجاست...چون اگه طرح هميجوري به تصويبشون ميرسيد به احتمال زياد سال آينده دوباره به مشكل بر ميخورديم..حالا اين مورد نشد موارد ديگه...خدا كنه كه پروسش زودتر تموم شه...مرديم ديگه...امروز ميگه تو كرمانشاه پاكت هاي مناقصه رو باز ميكنن..لعنت به همشون..واسه اوناييم كه رفتن در مجلس تذكر كتبي اومده..630تومانم ريختن حساب چند روز پيش...بعد از 3 ماه...!

کردستان

به خدا دیکه خسسسسسسسسسته شدیم...[دلشکسته][افسوس][ناراحت][ناراحت][ناراحت]

محسن

انشاءالله یه روزخوب میاد آخه استرس تا به کی

سینا

سلام در سازمان حمایت شایع است که قرار شده با دوستان به صورت شرکتی قرار داد ببندد و با سازمانها نیز بطور مخفیانه در حال برقراری این کار هستند لطفا حواستان را جمع کنید و خواستار اجرایی شدن قرارداد کار معین باشید.

ابراهیم

حالا چه شود

باررس

بدبختی پشت بدبختی.اقایان شورای نگهبان این هم شد ابهام توروخدا .باور کنید از بی پولی مردیم

بازرس مرند

به خدا دیگه خسته شدیم کی این بدبختی تموم میشه ای خدااااااااااااااااااااااااااااااا بدبیاری پشت بدبیاری

رفیق

رفیق غمت نباشه[قهقهه][بغل][ماچ][چشمک] حله