یک شنبه مورخ 1393/2/14 --- مطلب دوم

پس از حضور 400-500 نفری همکاران گرامی در مقابل درب شمالی مجلس، حدود ساعت 9، دکتر محجوب، نماینده استان تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون کارگری مجلس جهت مذاکره با دکتر لاریجانی، نماینده مردم استان قم و رئیس مجلس شورای اسلامی، به دفتر هیات رئیسه رفتند، پس از ملاقات، در پاسخ به درخواست بازرسان دکتر لاریجانی اعلام داشتند که رای هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت بر مغایرت درخواست بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت با قانون می باشد.

ایشان اظافه داشتند که این رای دست بنده را برای یاری رسانی به بازرسان بسته است و بنده نمی توانم کاری انجام دهم.

ضمنا باید به اطلاع رساند از آنجایی که خواست خدا بر آن بود پس از شنیدن اظهارات ریاست محترم مجلس، تیم دیپلماسی و به تبع آن سایر همکاران دلسرد و مأیوس نگردند، حدود ساعت 11 صبح روز یک شنبه مورخ 1393/2/14، مهندس یوسف نژاد، عضو هیات بررسی و تطبیق با دکتر محجوب رودررو شدند. مهندس یوسف نژاد در پاسخ به تیم دیپلماسی و دکتر محجوب، اعلام نمودند که این اظهارات چطور ممکن است واقعیت داشته باشد، در حالی که هنوز هیات بررسی و تطبیق نظر خود را برای ریاست مجلس ارسال نکرده است؟!!

 

تحلیل خبر:

با توجه به اینکه سخنگوی هیات بررسی و تطبیق در روز دوشنبه مورخ 1393/2/8 رای هیات را به صورت شفاهی بدین گونه اعلام داشتند که "بررسی این پرونده در صلاحیت این هیات نمی باشد، ولیکن قانون عطف به ما سبق نمی گردد!" و نیز نظر به فرمایش ریاست محترم مجلس که "رای هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت بر مغایرت درخواست بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت با قانون می باشد." تنها این استنباط را می توان داشت که یکی از این دو کفه ترازو در صداقت خود با بازرسان شریف وزارت صنعت، معدن و تجارت باید تجدید نظر نمایند.

به هر حال تیم دیپلماسی در حال پیگیری دریافت سند مکتوبی از رای هیات تطبیق می باشد.


 

 

/ 13 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ﺧﺮﺍﺳﺎﻥ ﺭﺿﻮﯼ

ﺁﻗﺎﯼ ﯾﺰﺩﺍﻧﯽ ﺧﺪﺍﺍﺯﺕ ﻧﮕﺬﺭﻩ ﺍﻧﺸﺎﺍ... ﺳﺮﺑﭽﻪ ﻫﺎﺕ ﺑﯿﺎﺩ ﺗﺎﺑﻔﻬﻤﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﭼﯽ ﮐﺎﺭﻣﯿﮑﻨﯽ

ﺧﺮﺍﺳﺎﻥ ﺭﺿﻮﯼ

ﺳﻼﻡ به ﻫﻤﻪ ﻫﻤﮑﺎﺭﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﺍﺭﻥ ﺯﺣﻤت میکشن ﺍﺯﺗﻼﺵ ﺩﺭﺍﯾﻦ ﺭﺍﻫ ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﻧﺸﯿﺪ ﻣﻄﻤﺌﻦ.ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻣﻮﻓﻖ ﻣﯽ‌ﺷﯿﺪ ﺧﺪﺍ ﯾﺎﺭﻭﯾﺎﻭﺭ ﻣﺘﻮﮐﻠﯿﻦ ﺩﺭﮔﺎﻫﺶ ﻫﺴت

بازرس دلشکسته

امید غریبان تنها کجایی؟

همکاران ورامین قرچک پیشوا

مشکل این مملکت و این مردم مظلوم فقط وجود چنین افرادی در سیستم هست که با نام خدمت می آیند و اینطور خون مردم را تو شیشه می کنند خدا ان شالله به سر خودتون و خانوادتون باز این بدترهارو ییاره . دل رهبر هم از دست اینها خونه اللهم عجل ولیک الفرج

همکاران ورامین قرچک پیشوا

مشکل این مملکت و این مردم مظلوم فقط وجود چنین افرادی در سیستم هست که با نام خدمت می آیند و اینطور خون مردم را تو شیشه می کنند خدا ان شالله به سر خودتون و خانوادتون از این بدترهارو بیاره . دل رهبر هم از دست اینها خونه اللهم عجل ولیک الفرج

نادری

به نمایندگان شهرتان فشار بیارید دیگه چیزی برای باختن نداریم به پا خیزید

استان تهران

به نام خدا خداوندا اصلاح بفرما مسئولین را که دست از سرما بردارن .

بازرس از تبریز

سلام خیلی فوری باسلام خدمت همه همکاران محترم در 31 استان. لطفا از بیت رهبری پیگیر باشید.بانامه وملاقات داشته باشید با نماینده ولی فقیه استانها حتما چون جواب میده. ما هم میریم.

بازرس

ما از خودی بیشتر میخوریم تا غریبه

بازرسان سازمان صنعت ومعدن استان آشرقی تبریز

جناب آقای مهندس علی یزدانی اگر پسر شما توی سازمان صنعت معدن وتجارت کار معین بودند آیا فبول تبدیل به شرکتی انجام میدادید. قضاوت با شماست .