قابل توجه همکاران عزیز تهدید شده!

طبق اخبار واصله متوجه شدیم که در برخی شهرها جو بسیاری بدی از سوی مسئولین سازمان صنعت معدن وتجارت استان، جهت جلوگیری از حضور در تحصن، حاکم گشته است. به استحضار می رساند که این جو حاکم شده از سوی وزارتخانه به مسئولین سازمانها القاء شده است و به هیچ عنوان عملی نمی باشد. لذا  از شما تقاضامندیم تحت تاثیر این جو از احقاق حق خود غافل نشوید و در تحصن هماهنگ کشوری بازرسان حضور به عمل آورید تا بتوانید در تعیین سرنوشت شغلیتان نقش مفیدی ایفا کنید.

قطره هستید، به هم می پیوندیم تا موجمان نگذارد از بین برویم.!.

واقعیت این است که تهدید شغلی از سوی رؤسا وقتی مطرح است که ما امنیت شغلی داشته باشیم. ما نیز میخواهیم تحصن کنیم و این امنیت شغلی که اکنون فقدانش برای ما و خانواده هایمان عذاب آور است را به دست آوریم .

آیا تهدیدی بالاتر از شرکتی شدن و مسلما پس از آن تعدیل نیرو و اخراج برای ما مطرح است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

سوال: آیا کسی از ما برای فروخته شدن به شرکتها اجازه گرفت که اکنون انتظار دارند ما برای شرکت در تحصن مقابله با این ظلم و تقاضای حق قانونیمان از آنها اجازه بگیریم؟!؟

پاسخ:؟؟؟؟؟؟

/ 75 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بازرس بسیجی

هرکی فردا نیاد تهران وبه امید اینکه بقیه هسند بشینه وبخواد بره سر کار به بقیه خیانت کرده وتا قیامت مدیونه،یاعلی بگین راه بیفتین بسیجی باغیرت،

تهران استان تهران

به نام خدا انشالله روز مرگ یزدانی و نعمت زاده و دیگر خائنین به این بسیجیان

زاهدان

همه اماده ايم مرگ يك بار شيونم يك بار همه با هم مشت ميشيم

زاهدان

زيرانداز يا موكت بيارن تا جواب نگيريم عقب نشيني نكنيم حتي شب جلوي محل تحصن بخوابيم

ناامید

آقای یزدانی تو خدا نداری پیغمبر رو نمی شناسی خانواده نداری زن نداری بچه نداری ؟؟ چرا اصرار به بدبخت کردن ما داری؟ به خدا و پیغمبرش می سپارمت تا همین جوری آه خوش از گلوی زن و بچه ات پایین نره .

تهران

باسلام به همه همکاران عزىز تابحال شده ازخودتون اىن سوالوکنىد که چرا اقاىانى که مانع حضورهمکاران در تجمعات مىشن چه هدفى رو دنبال مىکنندو چه نفعى براى اونها داره? تاحالا چند بار اقاى اىزدى درمذاکرات با نماىندگان از اونا خواسته که شرکتى شدن رو قبول کنن وبه اعتراضات پاىان بدن وگفته ماخودمون پىگىرى مىکنىم تا قراردادهاى شما درست بشه.!? اىن اقاىان باعلم, به اىنکه بازرسان شامل قانون استخدامى مصوب مجلس نمشن دارن اىن کارو انجام مىدن واصرار هم مىکنن. پس تصور اىنکه شاىداونها به ماکمک کنن احمقانه است. چون به احتمال زىاد از شرکتى شدن ما سود خىلى خوبى گىر اونها مى ىادکه شاىدتو20سال کار سالم بدست نىاد. پس عزىزان من هوشىار باشىدوباتمام توان درتجمعات حضور پىداکنىد.اىن تجمات مىتونه منجر به شکست شىشه خىالات باطل و طمع کارانه اقاىان بشه انشاءالله

اسلامشهر

با سلام و احترام آمادگی کامل تمامی بازرسان شهرستان اسلامشهررا جهت حضور در تحصن اعلام می داریم

اردبیل

کلیه بازرسان استان اردبیل علیرغم تهدیداتی که شده است بحضور بهم خواهیم رساند جهت احقاق حق خود یاعلی

کردستان

مرگ یه بار،شیون یه بار تو این 5،6 سال اینقد چاق و لاغرمون کردن که نگو...تا کی؟من که میام.برا خودم و خانوادم میام...میام که حقم رو از این دنیا بگیرم

بازرسان سازمان صنعت ومعدن استان آشرقی تبریز

جناب آقای مهندس علی یزدانی اگر پسر شما توی سازمان صنعت معدن وتجارت کار معین بودند آیا فبول تبدیل به شرکتی انجام میدادید. قضاوت با شماست .