قاضی پور و یزدانی در ارومیه

پیش از ظهر پنج شنبه مورخ 1393/2/11 علی یزدانی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی شرکت نمود.

در حاشیه این جلسه یزدانی به این سوال نادر قاضی پور، نماینده شریف مردم ارومیه که "چرا بر شرکتی کردن 3200 نفر بازرس خدوم و مخلص اصرار داری؟ آیا به خانواده های آنان فکر نمی کنی؟" اینگونه پاسخ داد:

"قوه مجریه به بنده فشار می آورد که این بازرسان چرا قرارداد ندارند؟"

"تنها راهش در حال حاضر شرکتی کردن است!!!!!!!!!!!!!!"

 

قاضی پور ادامه داد: "دست نگه دارید!!! تا دوشنبه مشکل بازرسان در صحن علنی مجلس اعلام و انشاالله حل خواهد شد. "

 

 

 

/ 44 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بازرس

سلام با توکل به خدا و امید موفقعیت ؟

خرم آباد

سلام بچها خبری نیست

حسینیان

خدایا خودت کمکمون کن من که جلو خونواده همسرم دارم شرمنده میشم و مدام دادن بهم گیر میدن

محمد-گیلان

سلام جهت اطلاع! امروز غروب با رییس مجمع نمایندگان استان گیلان آقای تامینی دیدار شد! ایشون بشدت از دست وزیر ناراحت بودن که چرا به تذکرات نمایندگان بی اعتنا هستن!و علی رقم همه هشدارها به کارشون ادامه میدن! گفتن که روز یکشنبه و دوشنبه تو صحن مطرح میشه و این مشکل انشالله حل میشه ایشون همچنان گفتن که این کار(برگردوندن قرداد از حالت قراردادی به شرکتی)خلاف قانونه و اگه به دیوان عدالت اداری شکایت بشه 100% رای به نفع شماست! ولی تو مجلس حل میشه و کار به اونجا کشیده نمیشه! از قرار معلوم که این هفته میرن حال وزیر رو جا بیارن با این حالتی که داشتن!!!

بازرس

خدایا خودت رحم کن هممون داریم شرمنده میشیم از خانواده ما که کسب روزی حلال میکنیم چرا باید این بلاها سرمون بیاد خداوندا به درگاهت پناه میبرم گروه دیپلاسی خدا قوت بعد از خدا امیدمون به شماست

بازرس خیلی افسرده

برادر چرا سایت بروز نمیشه نگرانیم

بازرس خیلی افسرده

برادر چرا سایت بروز نمیشه نگرانیم

خرم آباد

در تاریخ 11.2.93 در مراسم تودیع ومعارفه مدیر کل اداره کار ورفاه بچهای خرم آباد با اقای بروجردی (ریس کمیسیون امنیت ملی مجلس )نماینده بروجرد و اقای ملکشاهی( ریس کمیسیون قضایی مجلس ) نماینده پلدختر و اقای قاعد رحمت نماینده درود صحبت و قول همراحی با اقای محجوب نماینده محترم تهران را گرفتند . قبلا هم با اقایان آقامحمدی ودکتر عبدی (نمایندگان خرم آباد ) در این راستا هماهنگ شده است.......

سیستان .بلوچستان

نامه رو به نماینده های استان تحویل دادیم وقول همکاری از نماینده های استان گرفتیم به امید موفقییت

ایلام

آقای قاضی پور درد و بلات بخوره تو سر شوهانی- علی محمدی-احمدی