پیگیری سایر مزایا

همانگونه که مستحضرید هفته گذشته پیرو پیگیری های همکاران در چند استان و ارائه قرارداد تنظیمی وزارتخانه به آقای تاجگردون ریاست محترم کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، ایشان از آقایان یزدانی (معاون وزیر صنعت) و ملکوتی خواه(معاون آقای نوبخت) دعوت به حضور در محل کمیسیون مذکور نموده و خواستار توضیحات ایشان درباره قرارداد شدند. پس از برگزاری جلسه مذکور با حضور آقای تاجگردون و نمایندگان دستگاههای اجرایی، مقرر گردید که اشکالات موجود در قرارداد برطرف شده و علاوه بر حذف بندهایی از تعهدات که غیرمنطقی و غیرضروری به نظر می رسید، بند سایر مزایا و ایاب و ذهاب و ناهار نیز در قرارداد اضافه شود.

علی رغم پیگیری های انجام شده، وزارتخانه هنوز اصرار دارد که هزینه های مربوط به پشتیبانی شامل اجاره بهای ساختمان و خودرو، مانده مرخصی و غیره را از محل بودجه 70میلیاردی تامین نماید که این امر به اعتقاد تمامی نمایندگان غیرقانونی می باشد. پراخت هزینه های اشاره شده در بالا بهانه ای برای وزارتخانه است که سایر مزایا و غیره را به بازرسان پرداخت نکنند.

حال وظیفه تک تک بازرسان محترم این است که ارتباط موثری با آقای تاجگردون و سایر نمایندگان محترم برقرار نموده و از ایشان خواستار رسیدگی به این موضوع مهم باشند. لازم به ذکر است که ردیف های 150، 182 و 184 متمرکز خزانه مختص همین هزینه ها می باشد و می تواند گره کار را بگشاید. بنابراین در ارتباط با نمایندگان محترم مجلس ذکر نکات عنوان شده ضروری می باشد.

ما را در جریان اقدامات خود قرار دهید. 

/ 0 نظر / 38 بازدید