بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت

سال اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال

مناقصه تا شنبه هفته آینده متوقف شد.
ساعت ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۳/٢/۱٥  کلمات کلیدی: علی یزدانی ، نعمت زاده ، معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ، کمیسیون صنایع

در جلسه کمسیون صنایع مجلس شورای اسلامی که روز یک شنبه مورخ 1393/2/14 برگزار گردید، پس از تذکر آقایان رحمانی و قاضی پور به وزیر در کمسیون مذکور مبنی مرتفع نمودن مشکل بازرسان شریف، با این عنوان که " آقای نعمت زاده، شما قرار بود برای بازرسان لایحه دوفوریتی بیاورید! نه تنها این کار را نکرده اید بلکه اقدام به برگزاری مناقصه و چاپ آگهی در روزنامه کثیر الانتشار نموده اید! چرا به موضوع بازرسان رسیدگی نمی کنید؟؟؟"

پس از این اخطارها، طی تماس تلفنی آقای وزیر در همان جلسه با معاون خود آقای یزدانی، دستور دادند مناقصه متوقف و این دستور بصورت مکتوب به آقای تقوی ریاست سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان ارجاع داده شود.

اما متاسفانه آقای یزدانی تنها اقدام به تاخیر مناقصه تا روز شنبه مورخ 1393/2/20 نمودند!

طی تماس تلفنی معاونت بازرسی یکی از استانها با آقای تقوی، صحت مطالب فوق تایید گردید.

 

تحلیل خبر:

با توجه به دستور صریح مقام عالی وزارت در جمع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به آقای یزدانی، این استنباط را می توان داشت که:

1: آقای نعمت زاده، تنها برای برون رفت از فشار نمایندگان پیغام تاخیر روند مناقصه (به صورت کدینگ گفتاری که امری رایج بین یک مقام مسئول و مدیرانش می باشد!!!) را به آقای یزدانی دادند.

2: مهندس علی یزدانی، معاونت محترم تامین نیروی انسانی وزارت، اصرار بر شرکتی شدن این نیروهای بسیجی دارند!!!!!