بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت

سال اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال

حضور
ساعت ۱۱:٤٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳٩۳/٢/۱۳  کلمات کلیدی: اخراج بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت ، دولت و مجلس ، فراکسیون کارگری ، علی لاریجانی،

خداوند در آیاتی از جمله ۷۵ سوره نساء و ۲۲۷ سوره شعراء و نیز ۳۸ و ۳۹ سوره شوری از مظلومان می خواهد که هنگام وقوع ظلم، دیگران را به یاری خویش بخوانند.

 

خداوند در آیاتی از جمله ۴۱ سوره نحل، شکست مظلومان را در مبارزه با ظالمان، عین پیروزی بر می شمارد و برای آنان پاداش مضاعف در آخرت قرار می دهد.

 

براساس آموزه های الهی، انسان ها همان گونه که باید عدالت خواه و ستم ستیز باشند، باید در شرایطی که به ایشان ستم روا می شود دست بر روی دست نگذارند بلکه به مقابله با ستم و ستمگران برخیزند. به این معنا که ستم ستیزی به عنوان امری واجب بر شخص ستم شده و افراد جامعه است. هیچ کس نمی تواند به سبب این که در معرض ستم است و یا به وی ستم می شود، نسبت به ستم و ستمگران واکنش نشان ندهد و ستم پذیر باشد؛ چرا که ستم پذیری، خود گناهی نابخشودنی است.

غیور مردان نظام بازرسی وزارتخانه صنعت،معدن و تجارت،

ای کسانی که به جرم بسیجی بودن، در حال درو شدن هستیت!!!

تیم دیپلماسی به موضوع تبدیل وضعیت بازرسان از منظر شرعی می نگرد!

عنایت داشته باشید که:

موضوع این است، در حال حاضر دارد ظالم قدرت را در دست دارد و با تمام توان دارد ظلم میکند!

به عنوان انسان مسلمان، تکلیف داریم در مقابل ظلم بپا خیزیم، حال آنکه این ظلم مستقیما به خود ما وارد شده است! و نه تنها خودمان، بلکه خانواده هایمان را نیز درگیر کرده است!!!

انشا الله در روز تحصن، تمامی شما آزاد مردان را زیارت خواهیم کرد.